Sahte Makedonya Prensi tüm dünyayı dolandırdı

0
445

İki sahtekar kendilerini Makedonya – Karadağ Prensi ve Makedonya Büyükelçisi olarak tanıtarak birçok kişiyi dolandırdılar.

İtalya’da filmleri aratmayan bir olay ortaya çıktı. Kendilerini prens ve büyükelçi olarak tanıtan 57 ve 63 yaşlarında iki kişi birçok insanı dolandırdıktan sonra hesabın gerçek adrese gitmesiyle yakayı ele verdiler.

Sahtekarlardan biri kendini büyükelçi diğeri ise Makedonya ve Karadağ Prensi Stefan Cernetic olarak tanıttı. İki sahtekar düzenlendikleri sahte evraklar sayesinde kendilerini birçok yere kabul ettirip ön planda yer aldılar. İtalyan medyası sahtekarların, birçok devlet adamı başta olmak üzere herkesin tanıdığı dünyaca ünlü oyuncu ve sporcularla olan fotoğraflarını da paylaşıldı.

Gittikleri yerlerde rollerini çok iyi yaparak birçok dolandırıcılık vakasına imza atan sahtekarlar, İtalya’daki bir otelde yaptıkları tatil faturasının gerçek Makedonya Büyükelçisi’ne gitmesiyle sahtekarlıkları ortaya çıktı. Makedonya Büyükelçisi’nin böyle bir harcama yapmadığını belirtmesi ve bunu İtalyan güvenlik güçlerini bildirmesinin ardından sahtekarlar tutuklandılar.

İşte sahte prens Stefan Cernetic’in dünyaca ünlü oyuncu Pamela Anderson ve ünlü tenisçi Novak Djokovic ile çekilmiş fotoğrafları.

Sahte Makedonya Prensi ve Dünyaca Ünlü Tenisçi Novak Djokovic

Sahte Makedonya Prensi Stefan Cernetic, bu sefer dünyaca ünlü oyuncu Pamela Anderson’u Kontes ilan ediyor 🙂

Sahte Prens hiç boş durur mu rahip amcaları da kandırmış 🙂